wtorek, 8 maja 2012
Tępe pały z was są
Tępe pały z adminów są buahhahahahhahahha. Pozdro dla tych co POTRAFIĄ myśleć (czyli nie dla kacpra i kubri'ego
środa, 14 grudnia 2011
Zapraszamy do odwiedzania , komentowania i subskrybowania !
sobota, 3 grudnia 2011
White-Lista
Uwaga wszyscy gracze! White lista zostanie włączona. Aby się na nią zapisać proszę o napisanie postu na naszym forum. http://obozminecraft.cba.pl .
piątek, 25 listopada 2011
Nowy świat, nowy styl gry i gildie!
"Nowy świat, nowy styl gry i gildie!" Tak, to właśnie od 13 robimy prace nad serwerem! Nowy świat i inny styl gry, czyli przerzucamy się na RPG + SURVIVAL! Start 1 grudnia o godzinie 13:00. I jeszcze coś ciekawego! Pierwsze 10 gildii nie licząc Akatsuki i Zakon Wielkich Nizarytów. Aby założyć gildię zapraszamy na nasze forum! http://obozminecraft.cba.pl . Działki przed zamkiem będą za darmo ale w środku za 3000$.
Zakładać gildie i ruszać na podbój świata, walcząc przeciwko wrogim gildiom!
Zakładać gildie i ruszać na podbój świata, walcząc przeciwko wrogim gildiom!
poniedziałek, 21 listopada 2011
Cennik vipów:
Tydzień1 - 5 zł Przelew i 11 zł sms'em
Dwa tygodnie -10 zł Przelew lub 17zł sms.
Trzy Tygodnie - 15 zł PayPal (lub Przelew bankowy)
Cztery Tygodnie - 20 zł PayPal (lub Przelew bankowy)
--
Powyżej 30 złotych jest sponsor - czyli ranga dla nielicznych :)
Cennik slotów
Chciałbyś slota ? Napisz do nas na naszego maila :
administracja@obozminecraft.cba.pl
Slot Kosztuje 4zł (Przelew/PayPal lub 10zł +vat sms.)
Slot Kosztuje 4zł (Przelew/PayPal lub 10zł +vat sms.)
Dożywotnia ranga sponsor -
30 zł lub więcej (PayPal)
Wszelkie informacje na temat przelewu lub cennika kontakt Kulavy lub kubri!
sobota, 19 listopada 2011
piątek, 18 listopada 2011
Wersja finalna 1.0 już za 4 godziny!
Wszyscy na ten moment czekaliście! Wersja ostateczna minecraft'a pojawi się o 22:00 naszego czasu
na Minecon'ie! Głosowanie na zmianę mapy skończone!
Wynik głosowania:
Tak:6
Nie:4
Tak więc zmiana mapy się odbędzie jak wyjdą pliki serwerowe.
Lista pluginów które zamierzamy dodać:
-Multiworld
-xLevel
-Iconomy
-Questy
-Npc
Zapraszamy do oglądania Mineconu na żywo! Kliknij na mnie!
na Minecon'ie! Głosowanie na zmianę mapy skończone!
Wynik głosowania:
Tak:6
Nie:4
Tak więc zmiana mapy się odbędzie jak wyjdą pliki serwerowe.
Lista pluginów które zamierzamy dodać:
-Multiworld
-xLevel
-Iconomy
-Questy
-Npc
Zapraszamy do oglądania Mineconu na żywo! Kliknij na mnie!
wtorek, 8 listopada 2011
Reset mapy powód:Vincent_PL
Bardzo nam przykro ale zrobiliśmy restart mapy dlaczego? Debil za przeproszeniem o nicku Vincent_PL rozjebał (za przeproszeniem) cały świat. Wszystkie itemy zostaną stracone, więc nie pytać się o nie.
//Edit:Nowy świat stworzony, działki gotowe, smietnik skończony, spawn także.
Co zostało:
1)Publiczna kopalnia - Gotowe (Demor, Rasin)
2)Hotel - Gotowe (KasKaderPL)
3)Biblioteka magów - Gotowe (zrobiłem ja i pomocnicy:Veldon15 i Kill4Skill)
4)Ratusz - Gotowe (DemoR, Veldon15, Kill4Skill)
Bardzo dziękuję za pomoc:
Rasin
DemoR
KasKaderPL
Veldon15
Kill4Skill
Zapraszamy na serwer!
//Edit:Nowy świat stworzony, działki gotowe, smietnik skończony, spawn także.
Co zostało:
1)Publiczna kopalnia - Gotowe (Demor, Rasin)
2)Hotel - Gotowe (KasKaderPL)
3)Biblioteka magów - Gotowe (zrobiłem ja i pomocnicy:Veldon15 i Kill4Skill)
4)Ratusz - Gotowe (DemoR, Veldon15, Kill4Skill)
Bardzo dziękuję za pomoc:
Rasin
DemoR
KasKaderPL
Veldon15
Kill4Skill
Zapraszamy na serwer!
niedziela, 6 listopada 2011
Nowy Hotel na naszym serwerze!
Zapraszamy
Dzisiaj na naszym serwerze , mogliśmy zaobserwować pracę nad hotelem.
Dziękuje wszystkim ,którzy przyczynili się do pracy nad nim.
Szukamy Pracowników do Hotelu
Na razie zgłosił się tylko DemoR
Szukamy jeszcze dwóch pracowników.
Wynagrodzenie wynosi 3 diamenty, jeśli ktoś wynajmie pokój
Na razie stworzyliśmy dopiero dwa pokoje.
Cennik :
Mały Pokój - 3 Irony za 5 Dni
lub
Jedno złoto za 3 Dni
Willa :
5 Diamentów , za 3 dni.
A o to parę zdjęć ,z hotelu. :;:
sobota, 5 listopada 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)







