wtorek, 8 maja 2012

Tępe pały z was są

Tępe pały z adminów są buahhahahahhahahha. Pozdro dla tych co POTRAFIĄ myśleć (czyli nie dla kacpra i kubri'ego

środa, 14 grudnia 2011

  Już dziś możemy was zaprosić na kanał na YouTube - KLIK  promujący nasz serwer.
Zapraszamy do odwiedzania , komentowania i subskrybowania !

sobota, 3 grudnia 2011

White-Lista

Uwaga wszyscy gracze! White lista zostanie włączona. Aby się na nią zapisać proszę o napisanie postu na naszym forum. http://obozminecraft.cba.pl .

piątek, 25 listopada 2011

Nowy świat, nowy styl gry i gildie!

"Nowy świat, nowy styl gry i gildie!" Tak, to właśnie od 13 robimy prace nad serwerem! Nowy świat i inny styl gry, czyli przerzucamy się na RPG + SURVIVAL! Start 1 grudnia o godzinie 13:00. I jeszcze coś ciekawego! Pierwsze 10 gildii nie licząc Akatsuki i Zakon Wielkich Nizarytów. Aby założyć gildię zapraszamy na nasze forum! http://obozminecraft.cba.pl . Działki przed zamkiem będą za darmo ale w środku za 3000$.

Zakładać gildie i ruszać na podbój świata, walcząc przeciwko wrogim gildiom!

poniedziałek, 21 listopada 2011

Cennik vipów:

Tydzień1 - 5 zł Przelew i 11 zł sms'em
Dwa tygodnie -10 zł Przelew  lub 17zł sms.
Trzy Tygodnie - 15 zł PayPal (lub Przelew bankowy)
Cztery Tygodnie - 20 zł PayPal (lub Przelew bankowy)
--
Powyżej 30 złotych jest sponsor - czyli ranga dla nielicznych :)

Cennik slotów
Chciałbyś slota ?
Napisz do nas  na naszego maila :
administracja@obozminecraft.cba.pl
Slot Kosztuje 4zł (Przelew/PayPal lub 10zł +vat sms.)

Dożywotnia ranga sponsor -
30 zł lub więcej (PayPal)



Wszelkie informacje na temat przelewu lub cennika kontakt Kulavy lub kubri!

sobota, 19 listopada 2011

Tak wyglądają nasze pracę :
  (Kliknij zdjęcie , aby powiększyć)

Zrobionych już około 40 działek !


Start Naszego Serwera Już o 10:30


Zapraszamy

piątek, 18 listopada 2011

Wersja finalna 1.0 już za 4 godziny!

Wszyscy na ten moment czekaliście! Wersja ostateczna minecraft'a pojawi się o 22:00 naszego czasu
na Minecon'ie! Głosowanie na zmianę mapy skończone!
Wynik głosowania:
Tak:6
Nie:4
Tak więc zmiana mapy się odbędzie jak wyjdą pliki serwerowe.
Lista pluginów które zamierzamy dodać:
-Multiworld
-xLevel
-Iconomy
-Questy
-Npc




Zapraszamy do oglądania Mineconu na żywo! Kliknij na mnie!

wtorek, 8 listopada 2011

Reset mapy powód:Vincent_PL

Bardzo nam przykro ale zrobiliśmy restart mapy dlaczego? Debil za przeproszeniem o nicku Vincent_PL rozjebał (za przeproszeniem) cały świat. Wszystkie itemy zostaną stracone, więc nie pytać się o nie.



//Edit:Nowy świat stworzony, działki gotowe, smietnik skończony, spawn także.

Co zostało:
1)Publiczna kopalnia - Gotowe (Demor, Rasin)
2)Hotel - Gotowe  (KasKaderPL)
3)Biblioteka magów - Gotowe (zrobiłem ja i pomocnicy:Veldon15 i Kill4Skill)
4)Ratusz - Gotowe (DemoR, Veldon15, Kill4Skill)


Bardzo dziękuję za pomoc:
Rasin
DemoR
KasKaderPL
Veldon15
Kill4Skill

Zapraszamy na serwer!

niedziela, 6 listopada 2011

Nowy Hotel na naszym serwerze!
Zapraszamy

 Dzisiaj na naszym serwerze , mogliśmy zaobserwować pracę nad hotelem.
 Dziękuje wszystkim ,którzy przyczynili się do pracy nad nim.
 
Szukamy Pracowników do Hotelu

Na razie zgłosił się tylko DemoR 
 Szukamy jeszcze dwóch pracowników.
Wynagrodzenie wynosi 3 diamenty, jeśli ktoś wynajmie pokój


Na razie stworzyliśmy dopiero dwa pokoje.

Cennik :
Mały Pokój - 3 Irony za 5 Dni 

lub 

Jedno złoto za 3 Dni

Willa :
5 Diamentów , za 3 dni.

A o to parę zdjęć ,z hotelu.  :;:
 





sobota, 5 listopada 2011



Potrzebujemy kogoś kto umie pisać w pliku permissions.
Jeśli umiesz w nim pisać zgłoś się do adminów: Kulav'ego lub kubri'ego.  Pomoc zostanie wynagrodzona :).
Cześć , jeśli tutaj przebywasz ,to zapewne grasz na naszym serwerze MineCraft !

Ta Strona jest po święcona naszemu serwerowi.Będą tu się znajdowały newsy , oraz informacje z życia serwera.