piątek, 25 listopada 2011

Nowy świat, nowy styl gry i gildie!

"Nowy świat, nowy styl gry i gildie!" Tak, to właśnie od 13 robimy prace nad serwerem! Nowy świat i inny styl gry, czyli przerzucamy się na RPG + SURVIVAL! Start 1 grudnia o godzinie 13:00. I jeszcze coś ciekawego! Pierwsze 10 gildii nie licząc Akatsuki i Zakon Wielkich Nizarytów. Aby założyć gildię zapraszamy na nasze forum! http://obozminecraft.cba.pl . Działki przed zamkiem będą za darmo ale w środku za 3000$.

Zakładać gildie i ruszać na podbój świata, walcząc przeciwko wrogim gildiom!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz