sobota, 5 listopada 2011



Potrzebujemy kogoś kto umie pisać w pliku permissions.
Jeśli umiesz w nim pisać zgłoś się do adminów: Kulav'ego lub kubri'ego.  Pomoc zostanie wynagrodzona :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz