niedziela, 6 listopada 2011

Nowy Hotel na naszym serwerze!
Zapraszamy

 Dzisiaj na naszym serwerze , mogliśmy zaobserwować pracę nad hotelem.
 Dziękuje wszystkim ,którzy przyczynili się do pracy nad nim.
 
Szukamy Pracowników do Hotelu

Na razie zgłosił się tylko DemoR 
 Szukamy jeszcze dwóch pracowników.
Wynagrodzenie wynosi 3 diamenty, jeśli ktoś wynajmie pokój


Na razie stworzyliśmy dopiero dwa pokoje.

Cennik :
Mały Pokój - 3 Irony za 5 Dni 

lub 

Jedno złoto za 3 Dni

Willa :
5 Diamentów , za 3 dni.

A o to parę zdjęć ,z hotelu.  :;:
 





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz