wtorek, 8 listopada 2011

Reset mapy powód:Vincent_PL

Bardzo nam przykro ale zrobiliśmy restart mapy dlaczego? Debil za przeproszeniem o nicku Vincent_PL rozjebał (za przeproszeniem) cały świat. Wszystkie itemy zostaną stracone, więc nie pytać się o nie.



//Edit:Nowy świat stworzony, działki gotowe, smietnik skończony, spawn także.

Co zostało:
1)Publiczna kopalnia - Gotowe (Demor, Rasin)
2)Hotel - Gotowe  (KasKaderPL)
3)Biblioteka magów - Gotowe (zrobiłem ja i pomocnicy:Veldon15 i Kill4Skill)
4)Ratusz - Gotowe (DemoR, Veldon15, Kill4Skill)


Bardzo dziękuję za pomoc:
Rasin
DemoR
KasKaderPL
Veldon15
Kill4Skill

Zapraszamy na serwer!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz