wtorek, 8 maja 2012

Tępe pały z was są

Tępe pały z adminów są buahhahahahhahahha. Pozdro dla tych co POTRAFIĄ myśleć (czyli nie dla kacpra i kubri'ego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz